Hakkımızda

Firma Yazılım

» Web tasarım konusundaki, tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik uygun ve hazır paket çözümleri sunmaktadır.

» Tasarımlarımızda hem görsellik hem de işlevsellik kullanarak sayfaların ziyaretçiler tarafından kolayca ulaşılabilir ve istediği bilgilere en kısa ve en hızlı yoldan ulaşmalarını hedefliyoruz.

» Tasarımlarımızın her aşamasında geçmiş deneyimlerimizden bilgi ve fikir alışverişinde bulunarak, tasarımlarımızı ona göre yaparak en doğru ve güzel tasarımları yapmaya çalışıyoruz.

» En az ücret ile en iyi hizmet politikasını izleyerek Web tasarım konusunda diğer firmalar arasında fiyat ve hizmet konusunda ayrıcalık yaratmak için çalışıyoruz.

» Sizler de bizimle çalışarak internet dünyası içerisindeki yerinizi alabilir, ve kendinizi dünyaya tanıtabilirsiniz firmanıza uygun hazır sistemlerimizle kendi sitenizi kendiniz yöneteceksiniz her zaman sınırsız müşteri memnuniyetini esas alan müşteri politikamız ile sürekli destek alabilirsiniz.

» Web sistemimiz konusunda bizimle irtibata geçmek için iletişim Bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Firma Yazılım  Yazılım Kullanma Şartları


Maddeler/Şartlar:

01. Sistemlerin tasarım ve programlaması ve tüm hakları saklıdır. Firma Yazılım ‘ a Aittir
02. Sistem asp kodlama ve Access ile oluşturulmuştur.
03. Yazılımı Satın Alan Kişiye Asp kodları şifresiz tam/full olarak teslim edilir.
04. Firma Yazılım Site Yazılımını Alan Alıcı Yazılımı kendi adına ya da bizim adımıza herhangi bir yolla satamaz ! Başkalarına Dağıtamaz Ve Kullandıramaz Her Kullanıcı Lisans Bedeli Ödemek Zorundadır Kaçak Kullanımlarda Uyarı Yapmaksızın Sistem Bloke Edilecektir.
05. Sistemlerle ilgili teknik destek sizlere Firma Yazılım tarafından sunulmaktadır.
06. Sistemimizle İlgili Genel Özellikler Web Sitemizde Açıklamalı Olarak Yazılmıştır ...
07. ASP Yazılımını Kullanmanızdan Dolayı, yada müşteriye gönderilen dosyalarının Yanlış ve hatalı uygulanmasından dolayı sisteminizde meydana gelebilecek veri kayıpları v.s. yada herhangi bir olumsuzluktan ötürü kesinlikle sorumluluk kabul etmez !
08. Müşterilerimiz, ilerleyen zamanlarda yapılan güvenlik güncelleştirmelerinden ücretsiz faydalanabileceklerdir.
09. Scriptimizi Kullanmaya Başlayan Kullanıcılarımız Scripti Kullandıkları Domain Adını Tarafımıza Bildirmeleri Gerekmektedir.
10. İsteye Bağlı yapılan her geliştirme/tasarım için talepleri olursa ücret ödemeleri gerekmektedir.
11. Alıcılar, scriptleri kendilerine ait domain de ömür boyu kullanma haklarına sahiptirler.
12. Firma Yazılım Scriptimizi Alan Müşterilerimiz İçin Her Müşterimize Ayrı Bir Lisans Kodu Verilmektedir
13. Satış kodu Firma Yazılım tarafından istendiğinde ibraz edilmek zorundadır.
14. Firma Yazılım Sistemimizi Kullanan Herkes Yukarıda Açıklamayı Kabul Etmiş Sayılır.
15. Her Lisans 2 kopya olarak düzenlenir. Biri alım işinin yapan ve Paket Satın Alan müşteriye gönderilir diğeri ise bizim tarafımızdan arşivlenir.Firma Yazılım,  Eşref KODAT
e_kodat@hotmail.com
www.firmayazilim.com
Gsm: 0535 784 00 48

Firma Yazılım ©  2017


       
  Ana sayfa  Yazılım Teslimat Bilgileri
 Yazılım Kullanma Şartları
 Garanti ve İade Koşulları
  Sepetim
  Kampanyalı Ürünler   Siparişlerim
  İndirimli Ürünler   Yeni Üyelik
  En Çok İzlenen Ürünler   Şifremi Unuttum?
  En Yeni Ürünler   Hakkımızda
  Haberler   İletişim

Bedava Gümüş Takı Firma Sayfası Gsm Cep Telefon İnternet Tanıtım Sayfaları Hazır Oto Yedek Parça Web Sayfaları Cep telefonu Firması Web Hazır Sitesi Pimapen Satış Sayfası Balık Av Malzemeleri Scripti Asp php Spor Salonu Fitness Ürün Sayfası Tesisat Tamiratcı Web Scripti Mobilya Web Tasarımı Giyim Tuhafiye E-ticaret Scripti Hazır Elektrik Ürün Şablonu Pet Shop Ürünleri Yazılımı Hazır Hediyelik Ürünler Ürün Sayfası Tatlı Tatlıcı Ürün Sayfası Yapımı Yöresel Ürünler Tanıtım Sitesi Bedava Kozmetik Firma Yazılımı Dini Film Muzik Ürün Tanıtım Sitesi Hazır Lokanta Restaurant Ürün Tasarımı Pet Shop E-ticaret Sayfası Oto Yedek Parça E-ticaret Sayfaları Parke Mermer Ürün Tanıtım Sitesi Hazırla Gsm Cep Telefon Ürünler Sayfası Bürosit Ofis İnternet Tanıtım Sayfası Satın Al Bedava Parfüm Kozmetik Ürünler Teması Aktar Baharat Tanıtım Sayfası Oluşturma Bilgisayar Firmaları Hazır Asp Php Tekne Sandal Yat Gemi Sistemi Asp php Bakım Onarım Web Sitesi Memleket scripti indir Hazır Vakıf Sitesi Şehir Semt Web Sitesi Yurt Kurs Tanıtım Scripti Şehir Semt Sipriti Arıyorum Yurt Kurs İnternet Sitesi Hazırlama Hazır Memleket web Sayfası Müftülük Web Sitesi Müftülük Web Sayfası Mahalle İnternet Sitesi Scripti Muhtarlık web Sitesi Lazım Köy Tanıtım Scripti Köy İnternet Sitesi Teması Memleket sitesi indir Mahalle Tanıtım Sayfası Kasaba İnternet Sayfası Teması Kaymakamlık İnternet Sayfası Yazılımı Şehir Semt Sitesi Oluşturmak Köy Tanıtım Sitesi Şehir Semt Scripti Lazım Bedava Dernek İnternet Sitesi