Hakkımızda

Firma Yazılım

» Web tasarım konusundaki, tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik uygun ve hazır paket çözümleri sunmaktadır.

» Tasarımlarımızda hem görsellik hem de işlevsellik kullanarak sayfaların ziyaretçiler tarafından kolayca ulaşılabilir ve istediği bilgilere en kısa ve en hızlı yoldan ulaşmalarını hedefliyoruz.

» Tasarımlarımızın her aşamasında geçmiş deneyimlerimizden bilgi ve fikir alışverişinde bulunarak, tasarımlarımızı ona göre yaparak en doğru ve güzel tasarımları yapmaya çalışıyoruz.

» En az ücret ile en iyi hizmet politikasını izleyerek Web tasarım konusunda diğer firmalar arasında fiyat ve hizmet konusunda ayrıcalık yaratmak için çalışıyoruz.

» Sizler de bizimle çalışarak internet dünyası içerisindeki yerinizi alabilir, ve kendinizi dünyaya tanıtabilirsiniz firmanıza uygun hazır sistemlerimizle kendi sitenizi kendiniz yöneteceksiniz her zaman sınırsız müşteri memnuniyetini esas alan müşteri politikamız ile sürekli destek alabilirsiniz.

» Web sistemimiz konusunda bizimle irtibata geçmek için iletişim Bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Firma Yazılım  Yazılım Kullanma Şartları


Maddeler/Şartlar:

01. Sistemlerin tasarım ve programlaması ve tüm hakları saklıdır. Firma Yazılım ‘ a Aittir
02. Sistem asp kodlama ve Access ile oluşturulmuştur.
03. Yazılımı Satın Alan Kişiye Asp kodları şifresiz tam/full olarak teslim edilir.
04. Firma Yazılım Site Yazılımını Alan Alıcı Yazılımı kendi adına ya da bizim adımıza herhangi bir yolla satamaz ! Başkalarına Dağıtamaz Ve Kullandıramaz Her Kullanıcı Lisans Bedeli Ödemek Zorundadır Kaçak Kullanımlarda Uyarı Yapmaksızın Sistem Bloke Edilecektir.
05. Sistemlerle ilgili teknik destek sizlere Firma Yazılım tarafından sunulmaktadır.
06. Sistemimizle İlgili Genel Özellikler Web Sitemizde Açıklamalı Olarak Yazılmıştır ...
07. ASP Yazılımını Kullanmanızdan Dolayı, yada müşteriye gönderilen dosyalarının Yanlış ve hatalı uygulanmasından dolayı sisteminizde meydana gelebilecek veri kayıpları v.s. yada herhangi bir olumsuzluktan ötürü kesinlikle sorumluluk kabul etmez !
08. Müşterilerimiz, ilerleyen zamanlarda yapılan güvenlik güncelleştirmelerinden ücretsiz faydalanabileceklerdir.
09. Scriptimizi Kullanmaya Başlayan Kullanıcılarımız Scripti Kullandıkları Domain Adını Tarafımıza Bildirmeleri Gerekmektedir.
10. İsteye Bağlı yapılan her geliştirme/tasarım için talepleri olursa ücret ödemeleri gerekmektedir.
11. Alıcılar, scriptleri kendilerine ait domain de ömür boyu kullanma haklarına sahiptirler.
12. Firma Yazılım Scriptimizi Alan Müşterilerimiz İçin Her Müşterimize Ayrı Bir Lisans Kodu Verilmektedir
13. Satış kodu Firma Yazılım tarafından istendiğinde ibraz edilmek zorundadır.
14. Firma Yazılım Sistemimizi Kullanan Herkes Yukarıda Açıklamayı Kabul Etmiş Sayılır.
15. Her Lisans 2 kopya olarak düzenlenir. Biri alım işinin yapan ve Paket Satın Alan müşteriye gönderilir diğeri ise bizim tarafımızdan arşivlenir.Firma Yazılım,  Eşref KODAT
e_kodat@hotmail.com
www.firmayazilim.com
Gsm: 0535 784 00 48

Firma Yazılım ©  2017


       
  Ana sayfa  Yazılım Teslimat Bilgileri
 Yazılım Kullanma Şartları
 Garanti ve İade Koşulları
  Sepetim
  Kampanyalı Ürünler   Siparişlerim
  İndirimli Ürünler   Yeni Üyelik
  En Çok İzlenen Ürünler   Şifremi Unuttum?
  En Yeni Ürünler   Hakkımızda
  Haberler   İletişim

Satılık İnşaat İnternet Tanıtım Sitesi Pardesü Manto E-ticaret Sitesi Yapmak Dini İslami Firması Scripti Abiye Gelinlik Satış Sipariş Sistemi Unlu Mamuller Fırın Satış Tasarımı Hazır Asp Php Oyuncak Scripti Bedava Kuruyemiş Çerez Firma Siteleri Beyaz Eşya Sanal Mağaza Siteleri Tatlı Tatlıcı Ürün Tanıtım Sipriti Satılık Fırın Unlu Mamuller Firma Tanıtım Sayfası Gsm Cep Telefon İnternet Tanıtım Sayfası Yapmak Asp php Kitap Film Müzik Ürün Sayfası Hazır Medikal Ürün Şablonu Yöresel Ürünler Web Sayfası Yapımı İkinci El Ürünler Sanal Mağaza Sitesi Yap Giyim Tuhafiye Web Sayfası Valiz Çanta Kemer İnternet Tanıtım Sitesi Kur Eşarp Tesettür Sanal Mağaza Şablonu Oyuncak Satış Sipariş Sitesi Aç Satılık Halı Çeyiz Firma Tanıtım Scripti Lokanta Lokantacı Firması Web Sitesi Hazırlamak Asp php Pardesü Manto Ürün Siparişi Oyuncak Satış Sayfası Gümüş Takı E-ticaret Sitesi Tasarlamak Tesisat Tamirat İnternet Sistemi Züccaciye Sanal Mağaza Sitesi Lazım Parke Mermer E-ticaret Sitesi Aç Elektrik Sanal Mağaza Sistemi Mahalle sitesi indir Hazır Vakıf Sitesi Vakıf web Sitesi Yapmak Memleket web Sayfası Lazım Memleket scripti indir Mahalle Sipriti Arıyorum Muhtarlık sayfası indir Yöre İL İnternet Sayfası Teması Muhtarlık Tanıtım Sitesi Kasaba İnternet Sayfası Yazılımı Yöre İL Sitesi Hazırlamak Mahalle Tanıtım Sitesi Mahalle Web Sitesi Hazır Köy web Sayfası Köy Sipriti Arıyorum Müftülük Sitesi Temaları Mahalle Web Scripti Vakıf İnternet Sitesi Yazılımı Kasaba web Sayfası Kur Yurt Kurs İnternet Sitesi Yazılımı