Hakkımızda

Firma Yazılım

» Web tasarım konusundaki, tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik uygun ve hazır paket çözümleri sunmaktadır.

» Tasarımlarımızda hem görsellik hem de işlevsellik kullanarak sayfaların ziyaretçiler tarafından kolayca ulaşılabilir ve istediği bilgilere en kısa ve en hızlı yoldan ulaşmalarını hedefliyoruz.

» Tasarımlarımızın her aşamasında geçmiş deneyimlerimizden bilgi ve fikir alışverişinde bulunarak, tasarımlarımızı ona göre yaparak en doğru ve güzel tasarımları yapmaya çalışıyoruz.

» En az ücret ile en iyi hizmet politikasını izleyerek Web tasarım konusunda diğer firmalar arasında fiyat ve hizmet konusunda ayrıcalık yaratmak için çalışıyoruz.

» Sizler de bizimle çalışarak internet dünyası içerisindeki yerinizi alabilir, ve kendinizi dünyaya tanıtabilirsiniz firmanıza uygun hazır sistemlerimizle kendi sitenizi kendiniz yöneteceksiniz her zaman sınırsız müşteri memnuniyetini esas alan müşteri politikamız ile sürekli destek alabilirsiniz.

» Web sistemimiz konusunda bizimle irtibata geçmek için iletişim Bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Firma Yazılım  Yazılım Kullanma Şartları


Maddeler/Şartlar:

01. Sistemlerin tasarım ve programlaması ve tüm hakları saklıdır. Firma Yazılım ‘ a Aittir
02. Sistem asp kodlama ve Access ile oluşturulmuştur.
03. Yazılımı Satın Alan Kişiye Asp kodları şifresiz tam/full olarak teslim edilir.
04. Firma Yazılım Site Yazılımını Alan Alıcı Yazılımı kendi adına ya da bizim adımıza herhangi bir yolla satamaz ! Başkalarına Dağıtamaz Ve Kullandıramaz Her Kullanıcı Lisans Bedeli Ödemek Zorundadır Kaçak Kullanımlarda Uyarı Yapmaksızın Sistem Bloke Edilecektir.
05. Sistemlerle ilgili teknik destek sizlere Firma Yazılım tarafından sunulmaktadır.
06. Sistemimizle İlgili Genel Özellikler Web Sitemizde Açıklamalı Olarak Yazılmıştır ...
07. ASP Yazılımını Kullanmanızdan Dolayı, yada müşteriye gönderilen dosyalarının Yanlış ve hatalı uygulanmasından dolayı sisteminizde meydana gelebilecek veri kayıpları v.s. yada herhangi bir olumsuzluktan ötürü kesinlikle sorumluluk kabul etmez !
08. Müşterilerimiz, ilerleyen zamanlarda yapılan güvenlik güncelleştirmelerinden ücretsiz faydalanabileceklerdir.
09. Scriptimizi Kullanmaya Başlayan Kullanıcılarımız Scripti Kullandıkları Domain Adını Tarafımıza Bildirmeleri Gerekmektedir.
10. İsteye Bağlı yapılan her geliştirme/tasarım için talepleri olursa ücret ödemeleri gerekmektedir.
11. Alıcılar, scriptleri kendilerine ait domain de ömür boyu kullanma haklarına sahiptirler.
12. Firma Yazılım Scriptimizi Alan Müşterilerimiz İçin Her Müşterimize Ayrı Bir Lisans Kodu Verilmektedir
13. Satış kodu Firma Yazılım tarafından istendiğinde ibraz edilmek zorundadır.
14. Firma Yazılım Sistemimizi Kullanan Herkes Yukarıda Açıklamayı Kabul Etmiş Sayılır.
15. Her Lisans 2 kopya olarak düzenlenir. Biri alım işinin yapan ve Paket Satın Alan müşteriye gönderilir diğeri ise bizim tarafımızdan arşivlenir.Firma Yazılım,  Eşref KODAT
e_kodat@hotmail.com
www.firmayazilim.com
Gsm: 0535 784 00 48

Firma Yazılım ©  2017


       
  Ana sayfa  Yazılım Teslimat Bilgileri
 Yazılım Kullanma Şartları
 Garanti ve İade Koşulları
  Sepetim
  Kampanyalı Ürünler   Siparişlerim
  İndirimli Ürünler   Yeni Üyelik
  En Çok İzlenen Ürünler   Şifremi Unuttum?
  En Yeni Ürünler   Hakkımızda
  Haberler   İletişim

Doğal Gaz Tanıtım Sayfası Hazır Asp Php Tesbih Scripti Hazır Lokanta Restaurant Ürünler Sistemi Giyim Tuhafiye Web Sayfası Tasarımı Burosit Ofis E-ticeret Satlık Gsm Cep Telefon Firma Tanıtım Sitesi Tatlı Tatlıcı Satış Sipariş Sitesi Hazırla Balık Av Malzemeleri Web Sayfası Oluşturma Bilgisayarcı Firması Web Sitesi Hazırlamak Düğün Salonu İnternet Tanıtım Sitesi Satın Al Elektrik Sanal Mağaza Sitesi Tesbih E-ticaret Sitesi Aç Giyim Tanıtım Sitesi Yapımı Gelinlik Gelinlikci Firması Web Sayfası Kozmetik Satış Sipariş Sitesi Teması Valiz Çanta Kemer İnternet Tanıtım Sayfası Kur Hırdavat E-ticaret Sitesi Tasarlamak Tatlıcı Tanıtım Sitesi Bedava Medikal Ürünler Yazılımı Dekorasyon Sanal Mağaza Sitesi Hazırlamak Kuruyemiş Çerez İnternet Tanıtım Sayfası Seo Oto Kaportacı Ürün Sayfası Hazırlama Hazır Tekne Sandal Yat Gemi Ürünler Sayfası Bürosit Ofis E-ticaret Sitesi Dini Film Muzik İnternet web Scripti Asp php Hırdavat Web Sitesi Hazır Dini İslami Ürünler Şablonu Parke Mermer Sanal Mağaza Sitesi Tasarla Muhtarlık Sitesi Şablonu Köy Sitesi Oluşturmak Ucuz Dernek İnternet Sitesi Müftülük Web Yazılımı Memleket Sitesi Satın Al Almak Yurt Kurs Tanıtım Sitesi Bedava Mahalle Sitesi Scripti Mahalle İnternet Sayfası Scripti Muhtarlık İnternet Sayfası Şablonu Yurt Kurs Sitesi Temaları Vakıf İnternet Sayfası Şablonu Kaymakamlık Web Scripti Memleket web Sitesi Yapmak Kasaba İnternet Sayfası Hazırlama Ucuz Dernek Sitesi Mahalle Tanıtım Yazılımı Memleket Tanıtım Scripti Vakıf Sipriti Lazım Şehir Semt Sitesi Yaptırmak Kaymakamlık Sitesi Nasıl Hazırlanır