Hakkımızda

Firma Yazılım

» Web tasarım konusundaki, tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik uygun ve hazır paket çözümleri sunmaktadır.

» Tasarımlarımızda hem görsellik hem de işlevsellik kullanarak sayfaların ziyaretçiler tarafından kolayca ulaşılabilir ve istediği bilgilere en kısa ve en hızlı yoldan ulaşmalarını hedefliyoruz.

» Tasarımlarımızın her aşamasında geçmiş deneyimlerimizden bilgi ve fikir alışverişinde bulunarak, tasarımlarımızı ona göre yaparak en doğru ve güzel tasarımları yapmaya çalışıyoruz.

» En az ücret ile en iyi hizmet politikasını izleyerek Web tasarım konusunda diğer firmalar arasında fiyat ve hizmet konusunda ayrıcalık yaratmak için çalışıyoruz.

» Sizler de bizimle çalışarak internet dünyası içerisindeki yerinizi alabilir, ve kendinizi dünyaya tanıtabilirsiniz firmanıza uygun hazır sistemlerimizle kendi sitenizi kendiniz yöneteceksiniz her zaman sınırsız müşteri memnuniyetini esas alan müşteri politikamız ile sürekli destek alabilirsiniz.

» Web sistemimiz konusunda bizimle irtibata geçmek için iletişim Bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Firma Yazılım  Yazılım Kullanma Şartları


Maddeler/Şartlar:

01. Sistemlerin tasarım ve programlaması ve tüm hakları saklıdır. Firma Yazılım ‘ a Aittir
02. Sistem asp kodlama ve Access ile oluşturulmuştur.
03. Yazılımı Satın Alan Kişiye Asp kodları şifresiz tam/full olarak teslim edilir.
04. Firma Yazılım Site Yazılımını Alan Alıcı Yazılımı kendi adına ya da bizim adımıza herhangi bir yolla satamaz ! Başkalarına Dağıtamaz Ve Kullandıramaz Her Kullanıcı Lisans Bedeli Ödemek Zorundadır Kaçak Kullanımlarda Uyarı Yapmaksızın Sistem Bloke Edilecektir.
05. Sistemlerle ilgili teknik destek sizlere Firma Yazılım tarafından sunulmaktadır.
06. Sistemimizle İlgili Genel Özellikler Web Sitemizde Açıklamalı Olarak Yazılmıştır ...
07. ASP Yazılımını Kullanmanızdan Dolayı, yada müşteriye gönderilen dosyalarının Yanlış ve hatalı uygulanmasından dolayı sisteminizde meydana gelebilecek veri kayıpları v.s. yada herhangi bir olumsuzluktan ötürü kesinlikle sorumluluk kabul etmez !
08. Müşterilerimiz, ilerleyen zamanlarda yapılan güvenlik güncelleştirmelerinden ücretsiz faydalanabileceklerdir.
09. Scriptimizi Kullanmaya Başlayan Kullanıcılarımız Scripti Kullandıkları Domain Adını Tarafımıza Bildirmeleri Gerekmektedir.
10. İsteye Bağlı yapılan her geliştirme/tasarım için talepleri olursa ücret ödemeleri gerekmektedir.
11. Alıcılar, scriptleri kendilerine ait domain de ömür boyu kullanma haklarına sahiptirler.
12. Firma Yazılım Scriptimizi Alan Müşterilerimiz İçin Her Müşterimize Ayrı Bir Lisans Kodu Verilmektedir
13. Satış kodu Firma Yazılım tarafından istendiğinde ibraz edilmek zorundadır.
14. Firma Yazılım Sistemimizi Kullanan Herkes Yukarıda Açıklamayı Kabul Etmiş Sayılır.
15. Her Lisans 2 kopya olarak düzenlenir. Biri alım işinin yapan ve Paket Satın Alan müşteriye gönderilir diğeri ise bizim tarafımızdan arşivlenir.Firma Yazılım,  Eşref KODAT
e_kodat@hotmail.com
www.firmayazilim.com
Gsm: 0535 784 00 48

Firma Yazılım ©  2017


       
  Ana sayfa  Yazılım Teslimat Bilgileri
 Yazılım Kullanma Şartları
 Garanti ve İade Koşulları
  Sepetim
  Kampanyalı Ürünler   Siparişlerim
  İndirimli Ürünler   Yeni Üyelik
  En Çok İzlenen Ürünler   Şifremi Unuttum?
  En Yeni Ürünler   Hakkımızda
  Haberler   İletişim

Saat Firma Tasarımı Market Bakkal Manav İnternet Tanıtım Scripti Pimapen Ürünleri Yazılımı Baskı Ambalaj Ürün Sayfası Yapımı İnşaat Ürün Tanıtım Scripti Saat Ürün Sayfası Hazırlama Market Bakkal Manav Satış Sipariş Sitesi Yapımı Elektrikci Web Sitesi Oluşturma Hazır Asp Php Hırdavat Yazılımı İnşaat İnternet Tanıtım Sayfası Satın Al Tekne Sandal Yat Gemi Satış Sipariş Scripti Asp php Beyaz Eşyacı Ürün Siparişi Gsm Cep Telefon Web Scripti Çerez Şekerleme Tanıtım Sayfası Hırdavat Sipriti Eşarp Tesettür Satış Sipariş Sitesi Hazırlamak İnşaat E-ticaret Sitesi Almak Hazır Tekne Sandal Yat Gemi Ürünler Şablonu Çiçekçi Satış Scripti Bedava Hırdavat Ürünler Şablonu Eşarp Tesettür Sanal Mağaza Sitesi Lazım Oto Rot Balans Firması Web Hazır Sitesi Tekne Sandal Yat Gemi Ürün Sipariş web Sayfası Giyim Web Sitesi Oto Kaporta Sanal Mağaza Sitesi Satın Al Bürosit Ofis İnternet Tanıtım Sitesi Tasarlamak Hırdavat Sanal Mağaza Sitesi Aç Hazır Lokanta Restaurant Ürünler Sitesi Kasaba web Sitesi Lazım Şehir Semt Tanıtım Scripti Şehir Semt Sitesi Yaptırmak Şehir Semt Sitesi Şablonu Müftülük Sitesi Yapmak Mahalle İnternet Sayfası Teması Bedava Vakıf İnternet Sitesi Yurt Kurs web Sayfası Kur Hazır Kaymakamlık Sitesi Muhtarlık web Sitesi Kur Şehir Semt scripti indir Yöre İL Sitesi Oluşturmak Köy web Sitesi Yapmak Müftülük İnternet Sayfası Scripti Şehir Semt İnternet Sitesi Hazırlama Yöre İL sitesi indir Köy web Scripti Lazım Yöre İL İnternet Sayfası Yazılımı Kaymakamlık Sitesi Şablon Muhtarlık Tanıtım Yazılımı