Hakkımızda

Firma Yazılım

» Web tasarım konusundaki, tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik uygun ve hazır paket çözümleri sunmaktadır.

» Tasarımlarımızda hem görsellik hem de işlevsellik kullanarak sayfaların ziyaretçiler tarafından kolayca ulaşılabilir ve istediği bilgilere en kısa ve en hızlı yoldan ulaşmalarını hedefliyoruz.

» Tasarımlarımızın her aşamasında geçmiş deneyimlerimizden bilgi ve fikir alışverişinde bulunarak, tasarımlarımızı ona göre yaparak en doğru ve güzel tasarımları yapmaya çalışıyoruz.

» En az ücret ile en iyi hizmet politikasını izleyerek Web tasarım konusunda diğer firmalar arasında fiyat ve hizmet konusunda ayrıcalık yaratmak için çalışıyoruz.

» Sizler de bizimle çalışarak internet dünyası içerisindeki yerinizi alabilir, ve kendinizi dünyaya tanıtabilirsiniz firmanıza uygun hazır sistemlerimizle kendi sitenizi kendiniz yöneteceksiniz her zaman sınırsız müşteri memnuniyetini esas alan müşteri politikamız ile sürekli destek alabilirsiniz.

» Web sistemimiz konusunda bizimle irtibata geçmek için iletişim Bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Firma Yazılım  Yazılım Kullanma Şartları


Maddeler/Şartlar:

01. Sistemlerin tasarım ve programlaması ve tüm hakları saklıdır. Firma Yazılım ‘ a Aittir
02. Sistem asp kodlama ve Access ile oluşturulmuştur.
03. Yazılımı Satın Alan Kişiye Asp kodları şifresiz tam/full olarak teslim edilir.
04. Firma Yazılım Site Yazılımını Alan Alıcı Yazılımı kendi adına ya da bizim adımıza herhangi bir yolla satamaz ! Başkalarına Dağıtamaz Ve Kullandıramaz Her Kullanıcı Lisans Bedeli Ödemek Zorundadır Kaçak Kullanımlarda Uyarı Yapmaksızın Sistem Bloke Edilecektir.
05. Sistemlerle ilgili teknik destek sizlere Firma Yazılım tarafından sunulmaktadır.
06. Sistemimizle İlgili Genel Özellikler Web Sitemizde Açıklamalı Olarak Yazılmıştır ...
07. ASP Yazılımını Kullanmanızdan Dolayı, yada müşteriye gönderilen dosyalarının Yanlış ve hatalı uygulanmasından dolayı sisteminizde meydana gelebilecek veri kayıpları v.s. yada herhangi bir olumsuzluktan ötürü kesinlikle sorumluluk kabul etmez !
08. Müşterilerimiz, ilerleyen zamanlarda yapılan güvenlik güncelleştirmelerinden ücretsiz faydalanabileceklerdir.
09. Scriptimizi Kullanmaya Başlayan Kullanıcılarımız Scripti Kullandıkları Domain Adını Tarafımıza Bildirmeleri Gerekmektedir.
10. İsteye Bağlı yapılan her geliştirme/tasarım için talepleri olursa ücret ödemeleri gerekmektedir.
11. Alıcılar, scriptleri kendilerine ait domain de ömür boyu kullanma haklarına sahiptirler.
12. Firma Yazılım Scriptimizi Alan Müşterilerimiz İçin Her Müşterimize Ayrı Bir Lisans Kodu Verilmektedir
13. Satış kodu Firma Yazılım tarafından istendiğinde ibraz edilmek zorundadır.
14. Firma Yazılım Sistemimizi Kullanan Herkes Yukarıda Açıklamayı Kabul Etmiş Sayılır.
15. Her Lisans 2 kopya olarak düzenlenir. Biri alım işinin yapan ve Paket Satın Alan müşteriye gönderilir diğeri ise bizim tarafımızdan arşivlenir.Firma Yazılım,  Eşref KODAT
e_kodat@hotmail.com
www.firmayazilim.com
Gsm: 0535 784 00 48

Firma Yazılım ©  2017


       
  Ana sayfa  Yazılım Teslimat Bilgileri
 Yazılım Kullanma Şartları
 Garanti ve İade Koşulları
  Sepetim
  Kampanyalı Ürünler   Siparişlerim
  İndirimli Ürünler   Yeni Üyelik
  En Çok İzlenen Ürünler   Şifremi Unuttum?
  En Yeni Ürünler   Hakkımızda
  Haberler   İletişim

Pimapen Pwc E-ticaret Sitesi Yapımı Bürosit Ofis Malzemeleri Firması Web Sayfası Pet Shop İnternet Sitesi Kur Eşarp Tesettür Ürün Tanıtım Sayfaları Hazır İslami Kitap Web Sayfaları Asp php Promosyon Tanıtım Sayfası Aktar Baharat Sipariş Sayfası Oyuncak İnternet Tanıtım Sayfası Tasarlamak Bedava Giyim Tuhafiye Firma Sayfası Pardesü Manto Teması Hazır Lokanta Restaurant Ürün Teması İslami Kitap E-ticaret Sitesi Yaptırılacak Oyuncak Tanıtım Sayfası Tasarımı Hırdavat Sanal Mağaza Yazılımı Asp php Tesisat Tamiratcı Ürün Sayfası Asp php Çiçek Sitesi Oluşturma Bürosit Ofis Tanıtım Sayfası Oluşturma Parfüm Firma Sayfası Lokanta Restaurant Sanal Mağaza Sitesi Tasarla Bedava Dini Film Muzik Firma Tasarımı İkinci El Ürünler Satış Sipariş Sitesi Tasarımı Hazır Unlu Mamuller Fırın Web Siteleri Pastane Sanal Mağaza Sitesi Hazırla Dini İslami Firma Sitesi Spor Salonu Fitness E-ticaret Sitesi Hazırla Gelinlik Abiye Sipariş Tasarımı Kitap Kırtasiye Sitesi Satılık Züccaciye İnternet Tanıtım Sayfası Muhtarlık Sitesi Oluşturmak Ucuz Yurt Kurs Sitesi Ucuz Müftülük İnternet Sitesi Kasaba web Sitesi Kurmak Muhtarlık Sitesi Yapmak Memleket İnternet Sayfası Şablonu Müftülük scripti indir Ucuz Yöre İL Sitesi Şehir Semt web Sitesi Kur Kaymakamlık Web Scripti Vakıf scripti full Bedava Yöre İL Sipriti Şehir Semt Sitesi Tema Muhtarlık Scripti Muhtarlık Sitesi Dernek İnternet Sayfası Scripti Kasaba Sitesi Yapmak Yurt Kurs Tanıtım Sitesi Ucuz Muhtarlık Sipriti Memleket İnternet Sayfası Teması Kaymakamlık Sayfası Kaymakamlık Sitesi