Hakkımızda

Firma Yazılım

» Web tasarım konusundaki, tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik uygun ve hazır paket çözümleri sunmaktadır.

» Tasarımlarımızda hem görsellik hem de işlevsellik kullanarak sayfaların ziyaretçiler tarafından kolayca ulaşılabilir ve istediği bilgilere en kısa ve en hızlı yoldan ulaşmalarını hedefliyoruz.

» Tasarımlarımızın her aşamasında geçmiş deneyimlerimizden bilgi ve fikir alışverişinde bulunarak, tasarımlarımızı ona göre yaparak en doğru ve güzel tasarımları yapmaya çalışıyoruz.

» En az ücret ile en iyi hizmet politikasını izleyerek Web tasarım konusunda diğer firmalar arasında fiyat ve hizmet konusunda ayrıcalık yaratmak için çalışıyoruz.

» Sizler de bizimle çalışarak internet dünyası içerisindeki yerinizi alabilir, ve kendinizi dünyaya tanıtabilirsiniz firmanıza uygun hazır sistemlerimizle kendi sitenizi kendiniz yöneteceksiniz her zaman sınırsız müşteri memnuniyetini esas alan müşteri politikamız ile sürekli destek alabilirsiniz.

» Web sistemimiz konusunda bizimle irtibata geçmek için iletişim Bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Firma Yazılım  Yazılım Kullanma Şartları


Maddeler/Şartlar:

01. Sistemlerin tasarım ve programlaması ve tüm hakları saklıdır. Firma Yazılım ‘ a Aittir
02. Sistem asp kodlama ve Access ile oluşturulmuştur.
03. Yazılımı Satın Alan Kişiye Asp kodları şifresiz tam/full olarak teslim edilir.
04. Firma Yazılım Site Yazılımını Alan Alıcı Yazılımı kendi adına ya da bizim adımıza herhangi bir yolla satamaz ! Başkalarına Dağıtamaz Ve Kullandıramaz Her Kullanıcı Lisans Bedeli Ödemek Zorundadır Kaçak Kullanımlarda Uyarı Yapmaksızın Sistem Bloke Edilecektir.
05. Sistemlerle ilgili teknik destek sizlere Firma Yazılım tarafından sunulmaktadır.
06. Sistemimizle İlgili Genel Özellikler Web Sitemizde Açıklamalı Olarak Yazılmıştır ...
07. ASP Yazılımını Kullanmanızdan Dolayı, yada müşteriye gönderilen dosyalarının Yanlış ve hatalı uygulanmasından dolayı sisteminizde meydana gelebilecek veri kayıpları v.s. yada herhangi bir olumsuzluktan ötürü kesinlikle sorumluluk kabul etmez !
08. Müşterilerimiz, ilerleyen zamanlarda yapılan güvenlik güncelleştirmelerinden ücretsiz faydalanabileceklerdir.
09. Scriptimizi Kullanmaya Başlayan Kullanıcılarımız Scripti Kullandıkları Domain Adını Tarafımıza Bildirmeleri Gerekmektedir.
10. İsteye Bağlı yapılan her geliştirme/tasarım için talepleri olursa ücret ödemeleri gerekmektedir.
11. Alıcılar, scriptleri kendilerine ait domain de ömür boyu kullanma haklarına sahiptirler.
12. Firma Yazılım Scriptimizi Alan Müşterilerimiz İçin Her Müşterimize Ayrı Bir Lisans Kodu Verilmektedir
13. Satış kodu Firma Yazılım tarafından istendiğinde ibraz edilmek zorundadır.
14. Firma Yazılım Sistemimizi Kullanan Herkes Yukarıda Açıklamayı Kabul Etmiş Sayılır.
15. Her Lisans 2 kopya olarak düzenlenir. Biri alım işinin yapan ve Paket Satın Alan müşteriye gönderilir diğeri ise bizim tarafımızdan arşivlenir.Firma Yazılım,  Eşref KODAT
e_kodat@hotmail.com
www.firmayazilim.com
Gsm: 0535 784 00 48

Firma Yazılım ©  2017


       
  Ana sayfa  Yazılım Teslimat Bilgileri
 Yazılım Kullanma Şartları
 Garanti ve İade Koşulları
  Sepetim
  Kampanyalı Ürünler   Siparişlerim
  İndirimli Ürünler   Yeni Üyelik
  En Çok İzlenen Ürünler   Şifremi Unuttum?
  En Yeni Ürünler   Hakkımızda
  Haberler   İletişim

Unlu Mamuller Firması Sitesi Bedava Dekorasyon Firma Sayfaları Asp php Pastane Fırın Ürün Scripti Oyuncak Satış Sipariş Sitesi Yapımı Hırdavat E-ticaret Sitesi Tasarlamak Kırtasiye Ürünleri Yazılımı Parke Mermer Web Yazılımı Hediyelik Ürünler Sanal Mağaza Sitesi Yap Bitkisel Doğal Sipariş Sayfası Satılık Promosyon Reklam Firma Tanıtım Sayfası Hazır Spor Salonu Fitness Ürünler Sitesi Lokantacı Firma Sayfası Hazır Tekne Sandal Yat Gemi Ürün Teması Satılık Pastane Ürün Tanıtım Sitesi Fırın Unlu Mamuller Web Sayfası İslami Kitap E-ticaret Sitesi Satın Al Pardesü Manto Ürünleri Tasarımı Hazır Gsm Cep Telefon Firma Sayfaları Spot Ürünler Satış Tasarımı Matbaa Satış Sipariş Siteleri Oto Yedek Parça Sipariş Tasarımı Ayakkabı Satış Sipariş Sitesi Aç Satılık Giyim Tuhafiye Firma Tanıtım Sayfası Kozmetik Sanal Mağaza Sitesi Satın Al Valiz Çanta Kemer E-ticaret Sitesi Yap Bürosit Sipariş Scripti Tek Ürün Satış Sipariş Sitesi Yaptırılacak Gümüş Takı Satış Tasarımı Ucuz Müftülük İnternet Sitesi Mahalle Sitesi Yaptırmak Şehir Semt İnternet Sitesi Hazırlama Mahalle İnternet Sayfası Hazırlama Hazır Muhtarlık web Sayfası Dernek Sitesi Nasıl Yapılır Yurt Kurs Sitesi Hazırlamak Yöre İL web Sitesi Kurmak Kasaba web Scripti Lazım Kaymakamlık Sitesi Nasıl Hazırlanır Vakıf İçin İnternet Sitesi Memleket Sitesi Yapmak Hazır Mahalle Sitesi Mahalle sitesi indir Vakıf web Sayfası Kurmak Şehir Semt Sayfası Şehir Semt Sitesi Memleket Sitesi Temaları Mahalle İnternet Sitesi Teması Şehir Semt web Sitesi Kur Köy Sitesi Teması