Hakkımızda

Firma Yazılım

» Web tasarım konusundaki, tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik uygun ve hazır paket çözümleri sunmaktadır.

» Tasarımlarımızda hem görsellik hem de işlevsellik kullanarak sayfaların ziyaretçiler tarafından kolayca ulaşılabilir ve istediği bilgilere en kısa ve en hızlı yoldan ulaşmalarını hedefliyoruz.

» Tasarımlarımızın her aşamasında geçmiş deneyimlerimizden bilgi ve fikir alışverişinde bulunarak, tasarımlarımızı ona göre yaparak en doğru ve güzel tasarımları yapmaya çalışıyoruz.

» En az ücret ile en iyi hizmet politikasını izleyerek Web tasarım konusunda diğer firmalar arasında fiyat ve hizmet konusunda ayrıcalık yaratmak için çalışıyoruz.

» Sizler de bizimle çalışarak internet dünyası içerisindeki yerinizi alabilir, ve kendinizi dünyaya tanıtabilirsiniz firmanıza uygun hazır sistemlerimizle kendi sitenizi kendiniz yöneteceksiniz her zaman sınırsız müşteri memnuniyetini esas alan müşteri politikamız ile sürekli destek alabilirsiniz.

» Web sistemimiz konusunda bizimle irtibata geçmek için iletişim Bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Firma Yazılım  Yazılım Kullanma Şartları


Maddeler/Şartlar:

01. Sistemlerin tasarım ve programlaması ve tüm hakları saklıdır. Firma Yazılım ‘ a Aittir
02. Sistem asp kodlama ve Access ile oluşturulmuştur.
03. Yazılımı Satın Alan Kişiye Asp kodları şifresiz tam/full olarak teslim edilir.
04. Firma Yazılım Site Yazılımını Alan Alıcı Yazılımı kendi adına ya da bizim adımıza herhangi bir yolla satamaz ! Başkalarına Dağıtamaz Ve Kullandıramaz Her Kullanıcı Lisans Bedeli Ödemek Zorundadır Kaçak Kullanımlarda Uyarı Yapmaksızın Sistem Bloke Edilecektir.
05. Sistemlerle ilgili teknik destek sizlere Firma Yazılım tarafından sunulmaktadır.
06. Sistemimizle İlgili Genel Özellikler Web Sitemizde Açıklamalı Olarak Yazılmıştır ...
07. ASP Yazılımını Kullanmanızdan Dolayı, yada müşteriye gönderilen dosyalarının Yanlış ve hatalı uygulanmasından dolayı sisteminizde meydana gelebilecek veri kayıpları v.s. yada herhangi bir olumsuzluktan ötürü kesinlikle sorumluluk kabul etmez !
08. Müşterilerimiz, ilerleyen zamanlarda yapılan güvenlik güncelleştirmelerinden ücretsiz faydalanabileceklerdir.
09. Scriptimizi Kullanmaya Başlayan Kullanıcılarımız Scripti Kullandıkları Domain Adını Tarafımıza Bildirmeleri Gerekmektedir.
10. İsteye Bağlı yapılan her geliştirme/tasarım için talepleri olursa ücret ödemeleri gerekmektedir.
11. Alıcılar, scriptleri kendilerine ait domain de ömür boyu kullanma haklarına sahiptirler.
12. Firma Yazılım Scriptimizi Alan Müşterilerimiz İçin Her Müşterimize Ayrı Bir Lisans Kodu Verilmektedir
13. Satış kodu Firma Yazılım tarafından istendiğinde ibraz edilmek zorundadır.
14. Firma Yazılım Sistemimizi Kullanan Herkes Yukarıda Açıklamayı Kabul Etmiş Sayılır.
15. Her Lisans 2 kopya olarak düzenlenir. Biri alım işinin yapan ve Paket Satın Alan müşteriye gönderilir diğeri ise bizim tarafımızdan arşivlenir.Firma Yazılım,  Eşref KODAT
e_kodat@hotmail.com
www.firmayazilim.com
Gsm: 0535 784 00 48

Firma Yazılım ©  2017


       
  Ana sayfa  Yazılım Teslimat Bilgileri
 Yazılım Kullanma Şartları
 Garanti ve İade Koşulları
  Sepetim
  Kampanyalı Ürünler   Siparişlerim
  İndirimli Ürünler   Yeni Üyelik
  En Çok İzlenen Ürünler   Şifremi Unuttum?
  En Yeni Ürünler   Hakkımızda
  Haberler   İletişim

Balık Av Malzemeleri Sanal Mağaza Scripti Hac Malzemeleri Tanıtım Sitesi Bedava Spot Ürünler Ürünler Teması Asp php İnşaat Ürün Tanıtımı Oyuncak Tanıtım Sayfası Yapımı Soba Ürün Scripti Çiçek Firma Script Market Bakkal Manav Ürün Tanıtım Sitesi Satın Al Makine Sanayi Tanıtım Sayfası Tasarımı İnşaat Sanal Mağaza Sayfaları Züccaciye Sanal Mağaza Scripti Hazır Tesisat Tamirat Ürün Sayfası Giyim Tuhafiye İnternet Tanıtım Sayfası Spor Salonu Fitness Sanal Mağaza Sitesi Yapımı Saat E-ticaret Sitesi Yaptırılacak Askeri Malzemeler Web Site Teması Mobilya Web Sitesi Kurma Dekorasyoncu Firması Web Sipriti Pimapen Pimapenci Firması Web Sitesi Tasarlamak Fırın Unlu Mamuller İnternet Tanıtım Sayfaları Dini İslami İnternet Tanıtım Scripti Parke Mermer Tanıtım Siteleri Hazır Eşarp Tesettür Ürünler Tasarımı Asp php Pastane Tanıtım Sayfası Tuhafiye Web Sitesi Oluşturma Lokanta Ürünleri Sayfası Esnaf Firma Web Sayfası Oluşturma Bedava Market Bakkal Manav Ürünler Sitesi Memleket Sitesi Nasıl Hazırlanır Dernek web Sayfası Kurmak Ucuz Muhtarlık İnternet Sayfası Bedava Mahalle İnternet Sayfası Müftülük Web Sitesi Müftülük Web Sayfası Vakıf Tanıtım Scripti Ucuz Kaymakamlık Sipriti Yöre İL Sitesi Temaları Dernek Web Yazılımı Ucuz Yurt Kurs İnternet Sayfası Köy İnternet Sitesi Scripti Vakıf İnternet Sayfası Teması Mahalle İnternet Sayfası Şablonu Memleket Web Scripti Bedava Müftülük Sitesi Scripti Müftülük web Sitesi Kurmak Memleket İnternet Sayfası Scripti Dernek Sitesi Tema Yöre İL İçin İnternet Sitesi Ucuz Şehir Semt Sipriti